Festivāls Pestivāls

Festivāls “Pestivāls” bija viens no lielajiem vasaras pasākumiem, kas norisinājās Mežaparka lielajā skatuvē un jau savā pirmajā darbības uzsākšanas reizē 2012. gadā spēja savākt vairāk nekā 10 tūkstošus apmeklētāju ar dažādiem ārzemju un Latvijas māksliniekiem, kur nenoliedzami zināmākais bija B.o.B. kas arī uzstājās šajā pasākumā. Pestivāls bija viens no skaļākajiem pasākumiem ar 3 dažādām skatuvēm un dažādiem māksliniekiem, kas priecēja visus sanākušos klausītājus. Diemžēl Pestivāls savu darbību pārtrauca dažādu nenoskaidrotu iemeslu dēļ un nav nekādu ziņu par to, vai Pestivāls Festivāls norisināsies arī nākamajā gadā, bet visticamāk, ka Pestivāls savu darbību ir pārtraucis uz visiem laikiem, jo ne 2014, ne 2015. gadā tas netika rīkots un lai gan Pestivāla rīkotājiem bija ļoti lieli plāni izveidot vienu no Latvijas vasaras lielākajiem festivāliem ar slavenu ārzemju mākslinieku piesaistīšanu, tomēr šie plāni arī izjuka un 2013. gadā plānotais koncerts tā arī nenotika dēļ tā, ka uzņēmums nespēja noorganizēt Mežaparka lielo skatuvi, kas pieder uzņēmumam Latvijas Valsts meži. Šajā 2013. gadā Pestivālā bija plānojis uzstāties Tinie Tempah, kas ir vēl viens slavens mākslinieks, bet diemžēl tā arī mēs viņu Latvijā neieraudzījām un bija jāsamitrinās un jādodas uz citiem lielajiem pasākumiem.

Ir žēl, ka šis savādāk domājošais festivāls tā ari Latvijā neturpinājās, bet IC kompānija, kas šo festivālu rīkoja vēl jo projām darbojas dažādu pasākumu rīkošanā un iespējams, ka arī nākotnē mēs varēsim ieraudzīt Pestivāla zīmola atdzimšanu vai vismaz jaunas koncertu tūres kā ari jaunus Festivālus, bet par to tad arī mums būs jārunā nākotnē un pašlaik ir skaidrs, ka Pestivāls vairs nenotiek.

Es ceru, ka būs kāds cits liels festivāls, kas spēs aizstāt šo vai arī, ka nākotnē šī pasākuma organizatori un rīkotāji atgriezīsies un uztaisīt nākamo lielo Latvijas vasaras festivālu kalendāra grāvēju!

Vairāk par Pestivālu šeit!