Summer Sound Liepāja

Summer Sound Liepāja ir viens no lielākajiem vasaras festivāliem, kurš norisinās jau kopš 2011. gada un savos 4 pastāvēšanas gados ir piesaistījis tādus māksliniekus, kā Pet Shop Boys, Gacho, Prāta Vērtra, MIKA, Calvin Harris, Huano Apes un vēl daudzus daudzus citus, gan mazākus gan lielākus gan pašmāju gan arī citu zemju māksliniekus. Šis ik vasaras viens no lielākajiem notikumiem pulcē vairāk kā 25 tūkstošus apmeklētāju klātienē un arī vismaz tikpat daudz apmeklētāju koncerta dzīvā ētera tiešraidē. Jau 4 gadus šis koncerts ir bijis viens no populārākajiem jauniešu galamērķiem vasaras Festivālu kalendārā un ar iepriekš minētajiem māksliniekiem nav brīnums, ka šo festivālu vēlas apmeklēt tik daudz cilvēku. Biļešu cena Summer Sound festivālā līdz šim bija 35 Eiro par divu dienu ieejas biļeti vai 40 Eiro par 2 dienu biļeti un vēl papildus arī telts vietu, bet vienas dienas biļete maksāja 25 Eiro, savukārt VIP biļete 100 Eiro. Summer Sound festivālu rīko uzņēmums SIA “Summer Sound Productions”, kura apmaksātais pamatkapitāls ir 2000 Latu, bet šo gadu gaitā pasākuma rīkotāji ir piesaistījuši dažāda veida investīcijas, lai varētu sarīkot aizvien grandiozākus un grandiozākus pasākumus un cerēsim, ka arī 2016. gad būs tikpat labs, kā visi iepriekšēji.

Liepāja ir trešā lielākā Latvija pilsēta un tieši fakts, ka tā ir izvietota pašā jūras krastā ir devis pilsētai un tās iedzīvotājiem šo iespēju sagaidīt Summer Sound festivālu, jo bez Liepājas un bez pludmales šis festivāls noteikti nebūtu tāds, kāds tas ir šobrīd, kur var gan iztrakoties gan izsportoties un, protams, klausīties superīgu mūziku un labi pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem divu dienu garumā. Liepāja jau tā ir skaista pilsēta ar daudz un dažādiem apskates objektiem, bet tieši šis festivāls tad padara vēl Liepājas vasaru par daudz labāku un aizraujošāku, jo līdz šim tieši jūlija sākumā notika šis festivāls un ar to tad arī iesākās Latvijas lielo Festivālu vasara.

LMT Summer Sound ir viens no tiem pasākumiem, kuru vajadzētu apmeklēt katram mūzikas cienītājam un bez šī festivāla nav iedomājama kārtīga vasara, jo kas gan var būt vēl labāks, kā Saule, Jūra, laba mūzika, draugu kompānija un atpūta. Tieši tāpēc arī 2016. gadā noteikti es ieteiktu apmeklēt Summer Sound festivālu un nebaidīties no garajām rindām, kas katru gadu veidojas uz Liepājas šosejas lielā cilvēku pieplūduma dēļ. Šis ir neaizmirstam pasākums un tu noteikti to nenožēlosi!

Ja gribi uzzināt vairāk par Summer Sound tad skaties šeit!